Вітаємо на навчальній онлайн-платформі з питань прикордонного співробітництва в рамках Європейського інструменту сусідства!

На цій платформі ви можете знайти відеоінструкції, письмові рекомендації та навчальні матеріали англійською, французькою, російською та арабською мовами, що допоможуть вам у процесі розробки і впровадження ваших проектів.

Тут ви також знайдете навчальні матеріали, розроблені відповідними мовами в рамках проведення наших заходів з розбудови потенціалу у Вірменії, Грузії, Молдові, Туреччині та Україні.

Ви можете використовувати ці ресурси для удосконалення власних навичок або ж для розвитку потенціалу інших! Адже всюди, де це можливо, ми додаємо особливу версію тих чи інших матеріалів, що подається з погляду тренера.

Наша онлайн-платформа буде постійно оновлюватись, тож заохочуємо й надалі навідуватись до нас, якщо ви ще досі не знайшли те, чого шукаєте.

Бажаємо вам плідного онлайн-навчання та успішної реалізації ваших проектів!

Відеоінструкції, письмові рекомендації та навчальні матеріали, представлені на даній платформі, були розроблені проектом TESIM (Технічна підтримка у процесі впровадження та управління програмами ENI CBC), що фінансується Європейським Союзом. Вони доступні для безкоштовного перегляду і завантаження. При використанні цих матеріалів для проведення тренінгів просимо вказувати джерело інформації. Якщо у вас виникне необхідність отримати навчальні матеріали у форматі, відмінному від PDF, будь ласка, зверніться до нас англійською чи французькою мовою за електронною адресою: info@tesim-cbc.eu.

 

Програми Прикордонного Співробітництва спів-фінансуються ЄС у рамках Європейського інструменту сусідства. Дізнатись більше про це можна на сайті: ec.europa.eu/enlargement/neighbourhood/cross-border-cooperation або на сайті: tesim-enicbc.eu