РОЗРОБКА ПРОЕКТУ, ПОШУК ПАРТНЕРІВ ТА БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

Нижче представлені матеріали, що використовувались під час заходів з підвищення обізнаності та підготовки проектних пропозицій в Україні у рамках Програми Прикордонного Співробітництва для Чорноморського басейну. Вони проводились спільно Органом Управління програми, Національними Органами та проектом TESIM, що дозволило зібрати значний обсяг різноманітних навчальних матеріалів.

Для кожного заходу ви знайдете пакет учасника, який включає перелік документів, що були представлені або розповсюджені серед учасників з метою підвищення їх обізнаності та розвитку спроможності щодо подання проектних заявок. Ці документи доступні українською мовою або у двомовній англо-українській версії.

Всюди, де це можливо, додається також пакет тренера, що включає додаткову інформацію або матеріали, які можуть використати тренери для підготовки навчальних заходів (наприклад, докладні інструкції та методологію, примітки до слайдів, форма для проведення оцінювання тощо). Ці матеріали стануть в пригоді у разі проведення власних тренінгів. Звертаємо вашу увагу на те, що інструкція для тренера доступна лише англійською мовою, інші документи – переважно українською мовою або у двомовній англо-українській версії. Будь ласка, пам’ятайте, що ви також маєте можливість звернутись до фахівців проекту TESIM, які допоможуть вам розробити необхідні тренінги. Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, зверніться до нас англійською чи французькою мовою за електронною адресою: info@tesim-cbc.eu