Avrupa Komşuluk Aracı kapsamındaki Sınır Ötesi İşbirliği Çevrimiçi Öğrenme Platformuna hoş geldiniz!

Bu platformda projelerinizi geliştirme ve uygulamaya destek olmak için İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça dillerinde videolar, yazılı rehberler ve eğitim dokümanları bulabileceksiniz.

Aynı zamanda ülkelerde gerçekleştirilen kapasite geliştirme etkinliklerine ait Ermenice, Gürcüce, Moldovaca, Türkçe ve Ukraynaca dillerinde eğitim materyallerine de ulaşabileceksiniz.

Kendi becerilerinizi geliştirmek ve başkalarının kapasitelerini artırmak için bu kaynakları kullanabilirsiniz! Mümkün olduğunda materyallerin eğitmenler için olan versiyonunu da paylaşıyoruz.

Çevrimiçi öğrenme platformumuzu sık sık güncelleyeceğiz, eğer aradığınızı henüz bulamadıysanız bizi ziyaret etmeye devam edin.

Projeleriniz için eğitim materyallerinin faydalı olmasını dileriz!

Bu platformda yer alan videolar, yazılı rehberler ve eğitim dokümanları Avrupa Birliği tarafından finanse edilen TESIM Projesi (Technical support to the implementation and management of ENI CBC programmes) tarafından geliştirilmiştir. Tüm materyalleri herhangi bir kısıtlama olmadan indirebilirsiniz. Lütfen eğitimlerinizde kaynaklara referans gösteriniz. Eğer dokümanlara PDF dışında bir formatta ulaşmak isterseniz lütfen bizimle İngilizce ya da Fransızca info@tesim-cbc.eu adresi üzerinden iletişime geçiniz.

Sınır Ötesi İşbirliği Programı, Avrupa Komşuluk Aracı kapsamında Avrupa Birliği eş-finansmanı ile uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgiye ec.europa.eu/enlargement/neighbourhood/cross-border-cooperation veya tesim-enicbc.eu adreslerinden ulaşabilirsiniz.